نقشه آپارتمان 200 متری

نقشه آپارتمان 200 متری


نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری

در طراحی نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری ، وجود آشپزخانه کوچک و یا غیر استاندارد به هر دلیلی غیر قابل قبول است. طراحی ویلا سنتی زیرا در نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری فضای کافی جهت طراحی آشپزخانه و فضای ناهارخوری به صورت جداگانه و تفکیک شده وجود دارد. بنابراین تنها در صورتی که طراح تخصص و مهارت لازم را در زمینه طراحی نداشته باشد، ممکن است آشپزخانه جذاب و ایده آل اجرا نشود. مهندسین ما با تخصص و تجربه بالا در زمینه طراحی نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری، می توانند تمامی فضاهای مورد نیاز یک خانه را به بهترین شکل طراحی و اجرا نمایند.

نقشه آپارتمان 200 متری

نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری

پلان آپارتمان ۲۰۰ متری

اولین نکته جهت طراحی فضای آشپزخانه در نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری رنگ غالب در این فضا است. به دلیل فضای کافی جهت طراحی آشپزخانه، شما می توانید با توجه به سبک و سلیقه از رنگ تیره و یا روشن به عنوان رنگ غالب استفاده نمایید. از طرفی در خانه های ۲۰۰ متری به راحتی می توانید از سبک های مختلف طراحی آشپزخانه مانند سبک ایرانی، کلاسیک، اروپایی، یو شکل، ال شکل و … استفاده نمایید. همچنین با داشتن جزیره می توانید فضای منحصر به فردی ایجاد نمایید.

طراحی ویلا مدرن

عکس آپارتمان 200 متری

عکس آپارتمان ۲۰۰ متری

استاندارد آشپزخانه در طراحی نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری

نکته قابل توجه در طراحی آشپزخانه این است که به هیچ عنوان نباید به دلیل فضای کافی جهت طراحی، رعایت مثلث طلایی را در این فضا فراموش کنید. رعایت قانون مثلث طلایی در آشپزخانه نشان از اصول طراحی در این فضا است. بنابراین هر سه عنصر گاز، یخچال و سینک ظرفشویی باید با حفظ تناسب ابعاد و فاصله، در سه راس مثلث طلایی قرار بگیرند. فراموش نکنید در صورتی که اگر برای قرارگیری یخچال فضایی تعریف شده باشد، دو طرف و بالای یخچال باید به گونه ای طراحی شده باشد که هوا قادر به چرخش باشد. همچنین برای افزایش فضای درون کابینت ها بهتر است ارتفاع کابینت های دیواری تا سقف ادامه پیدا کند و زیر کابینت های زمینی، نیز کشو در نظر گرفته شود.

طراحی مزون عروس

پلان آپارتمان 200 متری

پلان آپارتمان ۲۰۰ متری

پلان آپارتمان 200 متری

پلان آپارتمان ۲۰۰ متری

پلان آپارتمان 200 متری

پلان آپارتمان ۲۰۰ متری

نقشه آپارتمان 200 متری

نقشه آپارتمان ۲۰۰ متری

پلان آپارتمان 200 متری

پلان آپارتمان ۲۰۰ متری

نقاشی ارزان 

پلان آپارتمان 200 متری

پلان آپارتمان ۲۰۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

قیمت بلکا

قیمت رنگ اکریلیک

قیمت رنگ بلکا

قیمت رنگ روغنی

هزینه ساخت ویلا در سال ۱۴۰۰
هزینه ساخت ویلا دوبلکس

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهواتس آپتماس