نقشه آپارتمان 190 متری

نقشه آپارتمان 190 متری


نقشه آپارتمان ۱۹۰ متری

نقشه آپارتمان ۱۹۰ متری ، را می توان در بهترین حالت می توان به صورت سه یا چهار خوابه طراحی نمود. اما بهتر است که به هیچ عنوان در طراحی نقشه آپارتمان ۱۹۰ متری تعداد اتاق خواب ها را بیش از چهار اتاق در نظر نگیرید، مگر در زمانی که بخواهید خانه به صورت دوبلکس طراحی نمایید. در حالت ایده آل باید در طراحی نقشه آپارتمان ۱۹۰ متری از دو حمام و سرویس بهداشتی استفاده شود که، یکی از آن ها در اتاق خواب مستر (اتاق اصلی) قرار گرفته باشد. مهندسین ما با آگاهی کامل نسبت به استانداردهای طراحی اتاق خواب و سایر فضاهای آپارتمان می توانند نقشه آپارتمان ۱۹۰ متری را به بهترین نحو طراحی و اجرا نمایند.

نقشه آپارتمان 190 متری

نقشه آپارتمان ۱۹۰ متری

پلان آپارتمان ۱۹۰ متری

قطعا خانه ایده آل در ذهن هر فرد دارای اتاق خواب رویایی و خیره کننده است. اما با توجه به این موضوع که افراد زمان استراحت خود را در اتاق خواب می گذرانند. طراحی اتاق خواب ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در روان آن ها داشته باشد. بنابراین بهتر است اتاق خواب ها کاملا مطابق با استانداردهای در نظر گرفته شده برای آن ها طراحی شوند. به طور مثال در بهترین حالت هر اتاق خواب باید دارای یک نورگیر طبیعی باشد. بهتر است تمامی اتاق خواب ها دارای کمد دیواری باشند. حداقل ابعاد در نظر گرفته شده برای اتاق خواب های خانه ۱۹۰ متری در ایده آل ترین حالت ۱۲ متر مربع (اتاق خواب های معمولی) و ۲۰ متر مربع (اتاق خواب مستر) می باشد.

پلان آپارتمان 190 متری

پلان آپارتمان ۱۹۰ متری

استاندارد اتاق خواب ها در طراحی نقشه آپارتمان ۱۹۰ متری

در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری برای اتاق خواب ها دقت بسیار بالایی داشته باشید. نقاشی ساختمان مدرن زیرا رنگ های نامناسب می تواند روحیه افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. به طور مثال استفاده از رنگ زرد در اتاق خواب کودکان در طولانی مدت می تواند منجر به پرخاشگری آن ها شود. همچنین استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار و شلوغ می تواند موجب کلافگی و اختلال در خواب افراد شود.

عکس آپارتمان 190 متری

عکس آپارتمان ۱۹۰ متری

آپارتمان 190 متری

آپارتمان ۱۹۰ متری

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

رنگ کنیتکس

رنگ مولتی کالر

قیمت اکریلیک

هزینه ساخت ویلا در سال ۱۴۰۱
هزینه ساخت ویلا در شمال ۱۴۰۰

 

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهواتس آپتماس