طراحی داخلی | دکوراسیون داخلی | طراحی داخلی مدرن | طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی

طراحی داخلی تخصصی دکوراسیون معماری در ایران به شکل کاملا مهندسی به سبک های معماری داخلی ایرانی، رومی، یونانی، کلاسیک، نئوکلاسیک، روستیک، مدرن و… انواع طراحی داخلی آپارتمان، ویلا دوبلکس، ویلا تریبلکس، ویلا کوچک، ویلا مدرن با ارائه نقشه ها و جزئیات کامل و شبیه سازی سه بعدی طراحی و اجرا میگردد.

طراحی داخلی، جهت طراحی داخلی با ما در ارتباط باشید.

طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ما فضای داخلی لوکس و منحصر به فردی را طراحی داخلی می کنیم که در آن زیبایی با کارایی ایجاد فضای راحتی را رعایت می کند، از طریق برنامه ریزی و دقت عالی، طراحان داخلی ما تلاش می کنند نیازهای مشتری را در یک بازه زمانی بهینه، و طراحی داخلی با کیفیت ارائه دهند، شناخته شده است. که دفتر طراحی ما جزو برترین و رقابتی ترین شرکت های طراحی ویلا در ایران است، ما طراحی مسکونی و همچنین طراحی معماری مسکونی را ارائه می دهیم، پروژه های ما شامل طراحی ویلا لوکس (حمام، فضای داخلی اتاق خواب، آشپزخانه، ورودی لابی، فضای داخلی مجلس، اتاق نشیمن خانوادگی، برنامه ریزی فضای طرح های بیرونی ویلا و طراحی مناظر باغ، طراحی استخر در دفتر معماری اویم شاهانه ویلا طراحان انواع طرح ها و سبک های جهانی تسلط کافی دارند. ما مفاهیم، فضاها، فرایندها، راه حل ها، معماری داخلی ایده ها و سبک ها را طراحی می کنیم. ما درک می کنیم که طراحی داخلی چیزی بیش از زیبایی شناسی نیست.

این یک فرآیند ارگانیک چند وجهی است که بر هر عنصر تجارت تأثیر می گذارد. این در مورد ایجاد تجربیات، مقصد، احساسات است ارزش افزوده به هر تعامل، طراحان متخصص ما از سبک ها و طراحی های مهمان نوازی داخلی بهره می گیرند و ما تاکنون پروژه های موفق بسیاری در این زمینه به پایان رسانده ایم. ما صاحب نظران داریم که بهترین طرح ها را برای پروژه های خود انتخاب کرده و جلوه ای زیبا و جدید و لوکس به آن بخشیده اند.در طراحی داخلی لوکس ویلا، ما در زمینه ایجاد سبک های اختصاصی در ایران متخصص هستیم. پروژه های ما در طراحی داخلی ویلا ترکیبی از ظرافت، اشراف و فضای بی نظیر است. ما در ایجاد طراحی داخلی در ایران ماهر هستیم. حرفه ای بودن، اصالت و خلاقیت، کلیدهای اساسی هر پروژه ای است که توسط دفتر معماری اویم شاهانه طراحی شده است.

طراحی داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی پذیرایی

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه در معماری یک کار بسیار تخصصی و مهم است که باید با نهایت دقت و وسواس لازم انجام گیرد. آرزوی هر کسی داشتن یک ویلا یا آپارتمان که بر اساس نقشه های مدرن درست شده باشد است، یا طراحی داخلی آن دکوراسیون داخلی آن آپارتمان طبق نظر و ایده شما درست شده باشد این خیلی در روحیه شما تاثیر میباشد. خانه یکی از مهمترین مکان هایی است که انسان باید آرامش روحی و روانی داشته باشد.

به همین خاطر طراحی داخلی دکوراسیون داخلی طبق ایده های روز یک امتیاز ویژ برای خانه شما محسوب میشود. یک طراحی دکوراسیون داخلی خوب و زیبا قطعا بر روحیه شما تاثیر گذار میباشد که این تاثیرات باعث تلخ یا شیرین شدن زندگی شما شود. معماری داخلی برخی از مردم ذاتا خوش سلیقه و هنرمند هستند و با طراحی داخلی منزل خود چشم هر بیننده ای را خیره میکنند. این طراحی داخلی هم بستگی به هزینه دارد. اگر طرف برای طراحی دکوراسیون خانه خود هزینه زیادی انجام بدهد قطعا یک طرحی زیبا و شکیل میبیند ولی اگر هزینه آنچنانی نکند نمیتواند طراحی زیبایی داشته باشد.

طراحی داخلی، جهت طراحی داخلی با ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی

طراحی دکوراسیون داخلی 

طراحی دکوراسیون داخلی دارای ضوابط و اصول خود است و هر کسی نمیتواند آنرا انجام دهد که ما به شما توصیه میکنیم برای طراحی دکوراسیون داخلی خود به شرکت معماری معتبری مراجعه کنید تا بهره گیری از تجربیات مهندسان و معماران کارآزموده آن شرکت طراحی داخلی خانه خود را به نحو احسن انجام دهید. در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی سوالات مختلفی در ذهن شما پیش میآید که شما باید چه فضایی را طراحی کنید؟ چه مکانی را میخواهید طراحی داخلی کنید؟ معماری داخلی آیا هم منزلتان را میخواهید به طراحان بسپارید یا محل کارتان؟ دوست داردی که طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خود را تغییر دهید.

این ها سوالاتی است که در ذهن شما خطور میکند. انتخاب نوع طراحی دکوراسیون داخلی خانه شما بستگی به آب هوای منطقه و نوع متریالی دارد که میخواهید بکار ببرید. قطعا شرایط آب هوایی و توپوگرافی مکان بر نحوه طراحی دکوراسیون داخلی شما تاثیر گذار میباشد. طراحی داخلی این شرایطی که گفتیم حتما باید مدنظر داشته باشید تا بتوانید یک طراحی داخلی خوب و زیبایی در داخل ویلا خود داشته باشید.

دکوراسیون داخلی 

دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی یک مفهوم فردی، که از آن ما طرحهایی را ایجاد می کنیم که عملکرد و زیبایی شناسی کمال را در بر می گیرد. نورپردازی به خوبی سازمان یافته که به تأکید بر برخی عناصر خاص کمک می کند. معماری داخلی انتخاب حرفه ای رنگ ها، بافت ها و مواد تکمیل شده که به برجسته تر کردن اشراف و لوکس بودن زیبایی داخلی کمک می کند.

مشاوران ما متخصص در ارائه خدمات رضایت بخش در مورد طراحی ویلا و طراحی داخلی ویلا در ایران، راه حل های کلید در دست و توسعه مجدد جزئی یا کل محل شما هستیم. ما کاملاً به روز و با آخرین روندهای فناوری و خلاقیت هستیم.

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی ساختمان

رویکرد فردی به هر مشتری اساس کار ماست. ابتدا، دکوراسیون داخلی ما کاتالوگ هایی از کارهای داخلی را به شما ارائه می دهیم که می توانید انتخاب خود را انجام دهید. پس از آن با کلیه موارد ضروری در مورد معماری داخلی انتخابی خود و کلیه شرایط ممکن پروژه مطلع می شوید. در درجه اول تمرکز بر روی برآورده کردن تمام خواسته ها و خواسته های شما رضایت مشتری، چشم انداز ما در هر پروژه است، از توسعه طراحی داخلی گرفته تا اجرای موفق آن.

طراحی معماری داخلی

برای ایجاد سرگرمی و راحتی در خانه خود، جایی که هر روز برمی گردید، معماری داخلی جایی که عزیزان و حیوانات خانگی شما منتظر شما هستند، هر فردی آرزو می کند. همه افراد قادر نیستند به تنهایی طراحی خانه را انجام دهند. به همین منظور طراحان داخلی هستند که به ما کمک می کنند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم. موفق ترین کسب املاک و مستغلات یک خانه خصوصی است. طراحی داخلی شما می توانید به طور دائم در آنجا زندگی کنید، یا می توانید برای تعطیلات آخر هفته با دوستان یا برای تعطیلات خانوادگی بیایید. دکوراسیون داخلی به دور از شلوغی و شلوغی شهر، در آرامش و استراحت آرام نه تنها بدن بلکه ذهن را به خود اختصاص دهید. استراحت مناسب به شما کمک می کند تا سر خود را تازه کنید و افکار خود را مرتب کنید. طراحی داخلی خانه مدرن به شما امکان می دهد یک فضای داخلی برای هر سلیقه ایجاد کنید. طراحی خانه، آن است که بسیاری از روندهای شیک و شیک، که در میان آنها هر دو غیر معمول و بسیار جسورانه وجود دارد.

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان

دکوراسیون داخلی منزل

طراحی داخلی همه در مورد ساخت ویلا و به خصوص در مورد خانه زیبا آرزو می کنند. طراحی داخلی خانه باید با فضای بیرون منظم و زیبا باشد. طراحی خانه در داخل خانه می تواند از سبک ها و جهت های مختلفی برخوردار باشد اما باید بسیار جذاب باشد. دکوراسیون داخلی برای ایجاد طرح های خانه چندین قانون وجود دارد. برای ایجاد یک طراحی منحصر به فرد و زیبا در خانه، باید هماهنگ همه عناصر داخلی آینده را انتخاب کنید. از رنگ دیوارها شروع می شود و با سبک و رنگ مبلمان و عناصر دکور شروع می شود که زیبایی خاصی به طراحی داخلی می بخشند. چنین عنصر می تواند یک شومینه در اتاق نشیمن ساخته شده از سنگ باشد. فرش بزرگی با الگویی غیرمعمول که از کشورهای عجیب و غریب آورده شده است.

بسته به ایده شما می توان آن را بر روی دیوار و یا مکان روی آن آویزان کرد. همانطور که بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند، معماری داخلی برای شروع ایجاد یک فضای داخلی زیبا از خانه، باید از قوانین خاصی در مورد طراحی خانه پیروی کنید. هنگام ایجاد فضای داخلی، حتماً به یک رنگ اصلی بچسبانید که اصلی ترین آن در طراحی خانه شما خواهد بود. شما همچنین باید یک رنگ کمکی را انتخاب کنید که به طور ایده آل با رنگ اصلی مطابقت یا تضاد داشته باشد. و سپس یک سؤال پیش می آید. چگونه یک فضای داخلی زیبا و مناسب را در یک خانه از دو رنگ ایجاد کنیم؟ جواب برای هر رنگ ساده است، تن سایه وجود دارد که شما باید از آن استفاده کرده و ترکیب کنید. چگونه یک فضای داخلی زیبا و مناسب را در یک خانه از دو رنگ ایجاد کنیم؟ نقاشی ساختمان جواب برای هر رنگ ساده است، طراحی داخلی تن سایه وجود دارد که شما باید از آن استفاده کرده و ترکیب کنید. چگونه یک فضای داخلی زیبا و مناسب را در یک خانه از دو رنگ ایجاد کنیم؟

طراحی داخلی لاکچری

چه چیزی باعث گرم و دنج خانه می شود؟ طرح اصلی خانه هماهنگی در خانه به فضای داخلی بستگی دارد. طراحی داخلی چگونه خانه خود را به بهشت ​​تبدیل کنیم، جایی که هر یک از اعضای خانواده در آن احساس راحتی می کنند؟ کار ساده ای نیست، به خصوص اگر تفکر مکانی ندارید، به دنیای دکوراسیون و فن آوری ها علاقه چندانی ندارید. برای ساخت منزل خود اصلی راحت جایی که مکانی برای استراحت تفریح کار باشد کار ساده ای نیست. برای شروع باید طراحی خانه را با تمام جزئیات آن تجسم کنید. دکوراسیون داخلی چیدمان فضای زندگی اولین ضرورت است.

چند طبقه در خانه رویاهای شما خواهد بود؟ اتاق نشیمن چگونه به نظر می رسد آشپزخانه در کجا قرار خواهد گرفت چگونه اتاق خواب ها را برنامه ریزی کرده و محل کار را سامان دهی تمام کسانی که سؤالاتی توسط کسانی که درباره پروژه خودشان فکر می کنند پاسخ می دهند خانه شخصی. طراحی منزل ایجاد فضای یکپارچه در یک گروه مجرد است که منافع همه اعضای خانواده در آن ترکیب خواهد شد و عملکرد سازماندهی محل برای کودکان فعال و مشغول بزرگسالان و افراد مسن مناسب خواهد بود. همیشه انتخاب رنگهای طراحی داخلی، خرید مبلمان شیک، با سلیقه برای تزئین فضاهای مجاور، همیشه امکان پذیر نیست.

در این حالت، بهتر است با طراحانی تماس بگیرید که گزینه های مختلفی را برای طراحی منزل ایجاد کند، در تهیه مواد لازم و وسایل داخلی کمک کند، توصیه هایی را ارائه دهد و اجرای پروژه را کنترل کند و عملکرد سازماندهی محل برای کودکان فعال و مشغول بزرگسالان و افراد مسن مناسب خواهد بود. همیشه انتخاب رنگهای داخلی، خرید مبلمان شیک، با سلیقه برای تزئین فضاهای مجاور، معماری داخلی همیشه امکان پذیر نیست. در این حالت، بهتر است با طراحانی تماس بگیرید که گزینه های مختلفی را برای طراحی منزل ایجاد کند، در تهیه مواد لازم و وسایل داخلی کمک کند، توصیه هایی را ارائه دهد و اجرای پروژه را کنترل کند. 

طراحی داخلی، جهت طراحی داخلی با ما در ارتباط باشید.

طراحی داخلی لاکچری

طراحی داخلی لاکچری

دکوراسیون داخلی اداری

انواع سبک هایی که در آنها می توان برنامه های طراحی منزل را تهیه کرد، همچنین تخیل و تسلط به طراح قادر به اجرای هر پروژه خواهد بود. استودیوی طراحی داخلی ما آماده است تا در طراحی خانه خود به شما کمک کند، زیرا برنامه های طراحی منزل یکی از مناطقی است که در آن با موفقیت کار می کنیم. طراحی داخلی برنامه های طراحی خانه به شرح زیر ایجاد می شوند. دکوراسیون داخلی همه فضا به مناطق کارکردی تقسیم می شود که هر یک از آنها به شکل خاص خود رسمیت می یابد، اما در پایان همه چیز به صورت کلی با هم درک می شوند.

برای تهیه چنین برنامه های طراحی خانه، باید تجربه ای عظیم را تجربه کنید. طراحی داخلی با تدوین برنامه، تخصیص مناطق اصلی عملکردی آغاز می شود. به عنوان یک قاعده، برنامه های طراحی منازل باید شامل یک سالن، یک اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق های خواب، یک اتاق ناهار خوری، اتاق های ابزار باشد. همچنین اتاقهای مهمان و اتاقهای بازی اغلب طراحی داخلی می شوند. همه چیز به نیازها و سرگرمی های مالکان بستگی دارد. معمولاً طراحی داخلی منازل شامل تهیه برنامه برای چند طبقه است. در اینجا شایان ذکر است که طراحی داخلیواقع گرایانه خانه اگر بر اساس یک ایده واحد باشد، خواهد بود.

معماری داخلی مهمترین چیز در مورد فضای داخلی خانه فکر می کنید، به یاد داشته باشید که در اینجا شما باید زندگی کنید، و نه تنها برای نشان دادن نتیجه کار طراح با خوشحال کردن تعارف از دوستان و آشنایان. و این بدان معناست که طراحی خانه اول از همه باید برای شما نزدیک و قابل درک باشد. فقط در این حالت شما به خانه واقعاً راحت و دنج خواهید رسید در اینجا شایان ذکر است که طراحی واقع گرایانه خانه اگر بر اساس یک ایده واحد باشد، خواهد بود. مهمترین چیز، در مورد فضای داخلی خانه فکر می کنید، به یاد داشته باشید که در اینجا شما باید زندگی کنید، و نه تنها برای نشان دادن نتیجه کار طراح با خوشحال کردن تعارف از دوستان و آشنایان. و این بدان معناست که طراحی خانه اول از همه باید برای شما نزدیک و قابل درک باشد. فقط در این حالت شما به خانه واقعاً راحت و دنج خواهید رسید در اینجا شایان ذکر است که طراحی واقع گرایانه خانه اگر بر اساس یک ایده واحد باشد، خواهد بود. 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب یکی از کارهای تخصصی میباشد طراحی داخلی که در همان اول کار همه چیز آن مشخص میشود. طرح و نقشه و نحوه اجرای آن بستگی به نظر و ایده شما دارد که چگونه آنرا بسازید. یکی از این موارد این است که مساحت مفید شما چقدر است و شما چقدر از آن را برای ساخت در نظر گرفته اید.

شما میتوانید هم مقدار مساحتی که برای ساختمان میخواهید درست کنید مشخص کنید و هم مقداری را که دوست دارید برای محوطه آن در نظر بگیرید. طراحی دکوراسیون داخلی ویلا شرکت هایی که در طراحی و ساخت ویلا تخصص لازم را دارند از همان اول کار جزئیات اجرایی ویلا شما را تعیین میکنند. معماری داخلی حتی این شرکت محوطه فضای سبز را از بقیه موارد آن تفکیک میکنند. این طراحی و جانمایی را بر اساس متراژ زمین شما انجام میدهند. به همین خاطر است که به شما توصیه میکنیم حتما برای ساخت ویلا به یک گروه تخصصی و با تجربه مراجعه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی شرکتی

برای طراحی داخلی شرکت علاوه بر بهره مندی از سبک های طراحی که به صورت مفید و مختصر توضیحاتی در مورد هر کدام ارائه داده ایم، لازم است به نکاتی توجه کرد که رعایت آن ها در تمامی سبک های طراحی جزء نکات ضروری محسوب می شود. دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین مواردی که ضمن طراحی داخلی شرکت باید اقدامات لازم را بر اساس آن انجام داد، نور و نورپردازی فضای شرکت است.

پتینه چیه باید به گونه ای باشد که پس از پایان کار نور طبیعی برای قسمت هایی که به نور نیاز دارند، تامین شده و قسمت هایی مثل مدیریت  و … هم از نور مناسب و مورد نیاز خود بهره مند شوند. معماری داخلی برای تشخیص و تعیین این امر می بایست مهندس طراح در مورد مسئله ی تشخیص جهت تابش نور اشراف داشته باشد تا بتواند مطابق با آن نقشه ی طراحی را رسم کند. علاوه بر بهره مندی از نور طبیعی لازم است از نور پرداز ها و انواع لامپ های تولید کننده ی نور نیز در قسمت های مورد نیاز استفاده شود تا نور تمام قسمت ها تامین شده و هیچ قسمتی بدون نور باقی نماند.

طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی سبک کلاسیک نیز از آن دست سبک هایی است که برای قیمت ساخت ویلا مورد استفاده ی متداول طراحان ویلا قرار می گیرد، چرا که طرفداران چشمگیری در سطح کشور ما دارد. طراحی ویلای کلاسیک عمدتاً مورد پسند و سلیقه ی افرادی است که همواره طرفدار اِلِمان های سنتی هستند، لذا این سبک از طراحی بر پایه ی استفاده از عناصر سنتی بنا شده است. از جمله نکات جالب و حائز اهمیت در رابطه با طراحی ویلای کلاسیک پیروی از نظم و تقارن است. به گونه ای که اگر به نمای یکی از ویلا های کلاسیک نگاه کنید شاهد نظم و تقارن بسیار زیبایی خواهید شد.

تقارن و نظم در طراحی ویلای کلاسیک به صورتی است که دو نیمه ی مختلف ویلا دقیقا با یک شکل و ظاهر هستند. دکوراسیون داخلی استفاده از اِلِمان های تزئینی یکی از پر طرفدار ترین نکاتی است که در طراحی منظر ویلای کلاسیک بیشترین توجه ها را به خود جذب کرده است. در طراحی داخلی کلاسیک استفاده از تجملاتی مثل ستون های بلند، انواع مجسمه ها، سر ستون، طاق های بلند و موارد دیگری از این دست متداول می باشد. اکثر رنگ هایی که برای طراحی ویلای کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد رنگ هایی نظیر قهوه ای، طلایی، کرم، مشکی، سفید و نظایر آن ها است. یکی دیگر از اِلِمان های رایجی که برای طراحی ویلای کلاسیک استفاده می شود، اِلِمان های چوبی است.

طراحی داخلی، جهت طراحی داخلی با ما در ارتباط باشید.

طراحی داخلی کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک

معماری داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا از جمله مهم ترین دغدغه های افرادی است که در حال ساخت ویلا هستند. در مورد خانه های ویلایی طراحی داخلی و خارجی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که اگر کلمه ی ویلا را در وب گاه های اینترنتی جست و جو کنید با تصاویری از ویلا هایی رو به رو خواهید شد که دارای متنوع ترین و در عین حال زیبا ترین طراحی های داخلی و خارجی هستند.

لازم به ذکر است طراحی ویلا لوکس به عوامل گوناگونی اعم از منطقه ی استقرار، آب و هوای منطقه، شرایط جغرافیایی منطقه و موارد دیگری از این دست بستگی دارد که از همه مهم تر سلیقه ی صاحب ویلاست. در واقع مهم ترین عامل در طراحی ویلا چه از نظر داخلی و چه از نظر نمای بیرونی بسته به سلیقه ی مالک است.

مهندسان و طراحی داخلی همواره می کوشند بر اساس نظر و سلیقه ی مشتری گزینه های مناسبی برای انتخاب در اختیارشان بگذارند و مطابق با درخواست آن ها طراحی ویلای مربوطه را اجرایی نمایند. مالکانی که خواستار احداث ویلا در زمین خود هستند و یا قصد عوض کردن طراحی داخلی ویلای خود را دارند می توانند از بین انواع و اقسام سبک های موجود برای طراحی، به راحتی گزینه مورد پسند و سلیقه ی خود را یافته و اجرایی کنند.

گفتنیست سبک های طراحی داخلی انواع ویلا ها در سه دسته ی مختلف تقسیم بندی شده است که همه ی آن ها بر اساس سلیقه ی متقاضیان به وجود آمده اند. دسته بندی انواع سبک های تحت عنوان هایی نظیر مورد هایی که در ادامه آورده ایم مشخص می شوند:

  1. طراحی داخلی به سبک مدرن
  2. طراحی داخلی به سبک کلاسیک
  3. طراحی داخلی به سبک تلفیقی
  4. طراحی داخلی

البته نمی توان به طور قطع سه مورد فوق را تمام سبک های طراحی ویلا صفر تا صد ویلا سازی نام برد چرا که ممکن است مهندسان و طراحان داخلی ویلا بر اثر ابتکار عمل و خلاقیتی که دارند، سبک های جدیدی از طراحی ویلا را ارائه دهند‌.

اگر به دنبال جمع آوری اطلاعات پیرامون انواع سبک های طراحی ویلا اعم از سبک هایی که نام برده ایم هستید، مطالعه ی مواردی که در ادامه آورده ایم به دردتان می خورد، لذا توضیحات مختصر، مفید و در عین حال جامعی در مورد هر کدام از سبک های طراحی ویلا آورده ایم.

 

طراحی داخلی

طراحی داخلی

طراحی داخلی ویلا

در میان سبک های مختلف طراحی ویلا، سبک مدرن توجه های به مراتب بیشتری را به خود جذب کرده است، چرا که با توجه به بررسی ها و آمارگیری های انجام شده در حال حاضر ساخت ویلا هایی با سبک های مدرن بیشتر است که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود. طراحی داخلی ویلا در مورد طراحی ویلای مدرن مهم ترین و حائز اهمیت ترین نکته ای که وجود دارد، سادگی آن است. در واقع مهندسان طراحی داخلی برای طراحی ویلا به سبک مدرن بیشترین مبنای آن را بر پایه ی سادگی بنا می کنند، لذا ویلا هایی که به سبک مدرن طراحی می شوند فاقد بخش های تجملاتی هستند.

لازم به ذکر است در طراحی ویلای مدرن به طور عمده از رنگ هایی با طیف خنثی مثل سفید، کرم، بژ، خاکستری، مشکی و … استفاده می شود. دانلود نقشه ویلا ۱۱۰ متری یکی از عواملی که در طراحی ویلای مدرن بیشتر توجهات را به خود جلب می کند، نمای ویلا های مدرن است. ویلا هایی که به سبک مدرن طراحی شده اند همواره از نماهایی باز و بسیار چشم نواز برخوردار هستند. البته مسئله ای که در مورد طراحی ویلای مدرن وجود دارد این است که پارامتر ها و المان های مورد استفاده در آن همواره دستخوش تغییرات مداومی است، زیرا سبک مدرن به معنای پیروی کردن از عنصر ها و اِلِمان های روز است.  از این رو طراحی مدرن ویلا به واسطه تغییرات مداومی که در اِلِمان های روز دنیا به وجود می آید، همواره در حال تغییر است. بنابراین برای طراحی ویلای مدرن نمی توان الگو و یا متد خاصی را معرفی کرد.

جالب است بدانید برای طراحی فضا های داخلی و همچنین بیرونی ویلا های کلاسیک زوایای تیز تا جای ممکن استفاده نمی شود و به طور معمول مهندسان طراحی سعی می کنند تا جایی که امکان پذیر است از زاویه های منحنی و قوس دار استفاده کنند.

طراحی داخلی ویلا به سبک ایرانی

سبک ویلا ایرانی را می توان به عنوان شجاعانه ترین سبک در طراحی داخلی ویلا معرفی کرد، چرا که در این سبک از طراحی داخلی مهندسان طراحی با دستی باز از اِلمان های مختلفی اعم از اِلمان های سبک طراحی ویلا کلاسیک و طراحی ویلا مدرن به صورت ترکیبی استفاده می کنند.

برای طراحی داخلی ویلا به سبک تلفیقی می توان از متد های متعدد و گوناگونی نظیر متد های مدرن، سنتی و یا هر چیز دیگری که بسته به خلاقیت و ابتکار عمل مهندس و یا صاحب ملک است، استفاده نمود. خلاقیت در این سبک از طراحی ویلا حرف اول را می زند چرا که اگر با ابتکار عمل و خلاقیتی درست و اصولی انجام گیرد، سرانجام کار بسیار جذاب، زیبا و هیجان انگیز خواهد شد. در این سبک از طراحی ویلا، مهندس طراحی از هیچ الگویی پیروی نمی کند و با نادیده گرفتن تمام اصول طراحی داخلی به طرح زدن می پردازد.

طراحی داخلی

طراحی داخلی

نکات عمومی در طراحی داخلی ویلا

برای طراحی ویلا می توان از وجود شرکت هایی مثل طراحی مطب بهره مند شد که در حال حاضر در سطح کشور از تعداد بالایی برخوردار هستند و در حال ارائه ی خدمات گوناگونی پیرامون طراحی داخلی انواع و اقسام ساختمان ها به ویژه ویلا ها می باشند. بهره مندی از این شرکت ها باعث می شود طراحی داخلی ویلای شما اصولی و به مراتب زیبا تر انجام گیرد.

لازم به ذکر است اگر به دنبال یک شرکت طراحی داخلی برای ویلای خود هستید توجه داشته باشید به شرکتی معتبر و شناخته شده مراجعه کنید، زیرا در صورت مراجعه به شرکت های معتبر از مطلوبیت نتیجه ی کار مطمئن خواهید بود.

برای پیدا کردن شرکت های معتبر طراحی داخلی می توانید از منابع اینترنتی استفاده کنید، قیمت نقاشی ساختمان چرا که اطلاعات، شرایط سفارش کار و نشانی شرکت های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند را می توانید به راحتی از اینترنت استخراج کنید.

طراحی داخلی مینیمال

طراحی داخلی مینیمال

طراحی داخلی ویلا به سبک کلاسیک 

طراحی داخلی ویلا به سبک کلاسیک، ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی با توسعه جامعه مسکونی و املاک جدید همچنان رونق می گیرد. یکی از بزرگترین مناطق مسکونی شهر محمد بن زاید دارای ویلاهای تازه ساخته شده در اندازه های مختلف است. طراحی ویلا ویلا در شهر محمد بن زاید از ۴ اتاق خواب تا ۱۳ اتاق بیشتر با چیدمان سنتی متفاوت است ، با این حال ، آخرین پروژه اجرا شده توسط اویم شاهانه در این منطقه مسکونی با طراحی داخلی غیر معمول خود برجسته است.

نگاهی اجمالی به این ویلای لوکس ۸ خوابه لوکس به سبک کلاسیک با استخر شنا که برای یک خانواده در ابوظبی طراحی شده است ، انجام دهید. خلاصه اولیه طرح از صاحبان ویلا ، فضای داخلی روشن و دنج با نور طبیعی و ظاهری زیبا بود. سبک نئوکلاسیک با برخی عناصر مدرن متناسب با توصیف خانه رویایی مورد نظر انتخاب شد. از اولین قدم در داخل ویلا با دکوراسیون داخلی مجلل خود بی حس می شود. طرح رنگی خنثی از دیوارها ، سقف و حتی کف های مرمر که نور را منعکس می کنند ، فضا را حتی بیشتر نشان می دهد. ساخت ویلا برای راحتی بیشتر طراحان رنگهای بژ و عاج را با رنگهای واضح تر اضافه می کنند و عمق را به فضای داخلی می دهند.

طراحی داخلی هال

آنچه باعث برجسته شدن این ویلا از دیگران در منطقه محمد بن زاید می شود ، طراحی داخلی ویلا به سبک کلاسیک  رویکرد منحصر به فرد طراحان در آوردن نور به فضا با معرفی شیشه های سقفی نورگیر با سقف اتاق نشیمن با تزئینات تزئینی است. برای محافظت در برابر ایمنی و حرارت از نوع شیشه های مخصوص ایمنی مقاوم در برابر ضربه استفاده می شود. نه تنها نور طبیعی را در طول روز به ارمغان می آورد ، طراحی داخلی بلکه منظره ای شگفت انگیز از آسمان ستاره را در شب نشان می دهد. جزئیات دکوراسیون رنگی غنی در مبلمان و پرده های متناسب ، احساس استحکام در یک اتاق جادار و جادار می کنند.

طراحی داخلی ناهارخوری

طراحی داخلی ناهارخوری در طبقه اول با فضای مشابه اتاق نشیمن واقع شده است. ال اس اف در حالی که این دو منطقه در یک فضای باز با هم ترکیب شده اند ، چیدمان مبلمان جدایی غیر رسمی را ایجاد می کند. میز ناهار خوری لوکس و زیبا ساخته شده با صندلی های راحت با رنگ های متناسب با سبک مداوم اتاق که لوستر با شکوه فضای داخلی را تکمیل می کند ، ترکیب می شود کارهای پیچیده گچ بری با ستون های کلاسیک تقلید از دیوارها و مبلمان تودوزی مخمل که با نقش برجسته طلایی تزئین شده اند در بهترین حالت خود به ظرافت سبک کلاسیک شباهت دارند. راه پله منحنی منتهی به طبقه دوم که اتاق های خواب در آن قرار دارند با بیان یک اظهار نظر معماری بی حس می شوند.

طراحی داخلی، جهت طراحی داخلی با ما در ارتباط باشید.

طراحی داخلی روکوکو

طراحی داخلی روکوکو

طراحی داخلی اتاق خواب

هر اتاق خواب این ویلا لوکس دارای یک حمام اختصاصی و اتاق رختکن است. اتاق های خواب بزرگ ، رنگ های داخلی را با توجه به ترجیح هر یک از اعضای خانواده در رنگ های مرسوم ، مداد رنگی انتخاب می کنند. هر اتاق خواب دارای یک اتاق نشیمن و میز غرور است و دارای عناصر مدرن دکور است اتاق خواب ترکیبی از رنگ های خاکستری و اسطوخودوس با عناصر گچ بری ، لامپ های برجسته بر روی دیوارهای بافت و مبلمان به سبک کلاسیک تزئین شده است.

طراحی داخلی اتاق خواب کلاسیک

ترکیبی از رنگ سبز پاستلی بژ ، عاج و مرسوم ، پسته مرسوم ، طراحی داخلی ویلا به سبک کلاسیک  برای یک اتاق خواب به سبک مدرن با تزئین سقف منحصر به فرد و طراحی سر صفحه قاب سفارشی ، انتخاب شده است ویلا دارای مجلسی زنانه و مردانه است که به سبک فردی طراحی شده است.

در مردان طراحان داخلی مجلس با ترکیب سبک های کلاسیک و مدرن به ظاهری محکم و ظریف دست یافتند. و همچنین اتاق نشیمن دارای یک شیشه نورگیر برای فراوانی نور ، همراه با پنجره های بزرگ با منظره ای از منظره زیبای ویلا است.

طراحی داخلی نشیمن کلاسیک

دکوراسیون مجلسی خانمها به سبک کلاسیک زنانه با ترکیب رنگ صورتی و پاستلی و عاج ، طرح سنتی و دکوراسیون شیک طراحی شده است. حمام مدرن و مجلل متصل شده ، حداکثر حریم خصوصی خانم ها را برای گذران وقت در محیطی دنج تضمین می کند. این ویلا که نشان دهنده سلیقه پیچیده صاحب آن است ، ساخت تالار با دکوراسیون داخلی زیبا و کاخ خود در میان دیگر ویلاهای ابوظبی خودنمایی می کند.

۷ گام در طراحی داخلی ویلا

۷ گام در طراحی داخلی ویلا طراحی داخلی ویلا امروزه خانه ها از قبل کوچکتر هستند زیرا از خانه های بزرگ مقرون به صرفه تر و کاربردی تر هستند. ویلا کلاسیک مدرن ما در این مقاله سعی داریم ۷ گام در طراحی داخلی ویلا را برای شما آموزش دهیم زندگی روزمره ما شلوغ تر شده است بنابراین یک خانه کوچکتر بهترین انتخاب است اما با همه این مزایا می توان به ضرر سختی در طراحی داخلی و انتخاب مبلمان برای این مناطق کوچک لطمه زد.

طراحی داخلی هند

طراحی داخلی هند

در اینجا برخی از نکات مربوط به طراحی داخلی منازل کوچک توسط گروه طراحی پشتیبانی آورده شده است:

نحوه طراحی داخلی ورودی در ویلا

طراحی داخلی این رابط کاربری است که سلیقه صاحبان خانه را تعیین می کند. این اولین تصور راجع به شخصیت و سلیقه صاحبان خانه می دهد و نمای کلی خانه را بازتاب می دهد. به همین دلیل است که باید با انتخاب رنگ های روشن و روشن و قرار دادن یک آینه بزرگ با یک میز کوچک و یک صندلی راحت، سمت زیبایی شناختی آن را برجسته کنیم. همچنین، یک گلدان گلدان کوچک تمام چیزهایی است که ما به یک طراحی شیک و زیبا و در عین حال بسیار ساده در ورودی احتیاج داریم.

این قسمت بسیار مهمی از خانه است زیرا در جایی است که صاحبان خانه و مهمانان آنها جمع می شوند ۷ گام در طراحی داخلی ویلا بنابراین باید آرامش، راحت و سرزنده باشد. انتخاب مبلمان چند کاره یک ایده درخشان است مبل های کوچک اندازه که با یک میز ساده کوچک در وسط توزیع می شوند بدون ایجاد مزاحمت فضای خالی را در اتاق ایجاد می کنند.

طراحی داخلی اتاق ناهار خوری کوچک 

طراحی داخلی هر اینچ از این اتاق باید صریح باشد زیرا در آنجا است که معمولاً خانواده و میهمانان جمع می شوند. از میز بیضی شکل به جای میز مستطیل استفاده کنید زیرا میز بیضی شکل می تواند تعداد افراد زیادی را جمع کند و حرکت در اتاق را راحت تر کند.

طراحی داخلی ایده برای آشپزخانه کوچک

طراحی داخلی یکی از بزرگترین مشکلی که خانم خانه دار با آن روبرو است آشپزخانه کوچک است زیرا فضای کوچکتر علاوه بر مقدار چیزهایی که وی مجبور است به دلیل فضای کم موجود ، در ساماندهی وسایل و تجهیزات آشپزخانه مشکلی ایجاد کند. ابتدا باید فضای خاصی را برای حرکت تعیین کنید و اشکال و اندازه کابینت ها و جداول را آنالیز کنید. سپس رنگ را تعیین کنید و رنگ سفید را ترجیح دهید. رنگهای خنک ، طراحی داخلی ساخت ویلا دوبلکس معدنی و سبک تر چراغ ها را منعکس می کنند که باعث می شود آشپزخانه گسترده تر شود می توانید آشپزخانه را به سالن یا اتاق نشیمن باز کنید. این امر باعث ایجاد نشاط در خانه می شود و فضای خاصی به آشپزخانه وارد می کند. همچنین می توانید اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و آشپزخانه را در یک منطقه ترکیب کنید.

طراحی داخلی ایده برای طراحی ویلا اتاق خواب کوچک

اویم شاهانه یکی از نکته های مفید در طراحی اتاق خواب استفاده از رنگ های سبک و مناسب برای چشم ها مانند خاکستری روشن است که یک رنگ عملی نیز می باشد که با تمام رنگ های مبلمان به خوبی ترکیب شده و فضای و نور اضافی را فراهم می کند. طراحی داخلی از آنجا که تختخواب بزرگترین اثاثیه اتاق است، می توانید از یک تخت سایز کوچک استفاده کنید تا فضای بیشتری به اتاق اضافه شود تا بتوانید لوازم جانبی مانند آینه و موارد دیگر را اضافه کنید.

 نحوه طراحی داخلی حمام کوچک ویلا

اگر حمام کوچک است، طراحی وبلا آن دشوار است و مبلمان را در آن قرار دهید. به همین دلیل باید ابتدا روی قرار دادن وسایل اساسی تمرکز کنید و از شر چیزهای اضافی خلاص شوید. به عنوان مثال، ۷ گام در طراحی داخلی ویلا شما می توانید یک توالت کوچک، هزینه ساخت ویلا حوضچه و یک وان را قرار دهید، یا به جای اضافه کردن وان می توانید دوش بگیرید زیرا فضای کمتری می گیرد. برای صرفه جویی در فضا همچنین می توانید به جای معمول، یک درب کشویی به حمام اضافه کنید. همچنین از کابینت های منحصر به فرد کوچک استفاده کنید زیرا آنها به ذخیره سازی کمک می کنند و همچنین باعث صرفه جویی در فضای مصرفی می شوند از کاشی های بزرگ برای کف و سرامیک به رنگ روشن برای دیوارها و چراغ هایی که مخصوص حمام هستند استفاده کنید. این نکات باعث توهم یک حمام گسترده تر می شود.

مقالات بیشتر جهت مطالعه : 

عکس مطب دکتر قلبساخت ویلا در باغقیمت نقاشی ساختمان با مصالحمراحل ساخت آپارتمانانواع بازسازی ساختمانطراحی مدرنطراحی آشپزخانه ۱۲ متریویلا پیش ساخته مدرنسرانه طراحی رستوراندستمزد نقاشی ساختمان بدون مصالحطراحی کم هزینه باغخانه ۱۰۰ متری شیک

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهواتس آپتماس